16 Ağustos 2015 Pazar

Gölyaka Havacılık Festivali

Gölyaka Havacılık FestivaliDüşünen, hayata geçiren, katkı sağlayan ve destekleyenleri tebrik ederim.
Başarılar...
Bu ilk düzenlemenin gelişen ve sürekliliği olan bir festival haline gelmesini, havacılık tarihimizde bu tip etkinlikleri başlatanlara örnek olmasını dilerim!
Ve umut ederim, kızlarımız ve genç kadınlarımız ile ilgili etkin bölümlerinin filmleri, fotoğrafları ve afişleri dünyadaki havacı kadın örgütleri ile paylaşılır (örneğin, "Bağlan"ın düzenleyicisi "Ulsulararası Havacı kadınlar Derneği", "Dünya Havacı Kadınlar Haftası 2016" düzenleyicisi "Dümya Havacı Kadınlar Enstitüsü",  "Havacılıkta Kızlar Günü 2015" düzenleyicisi "Uluslararası Havacı Kadınlar" örgütü...) .
                  ... hatta bu etkinliklerde havacı kadın örgütlerinden de ilgililer davet edilir ise sağlanacak çok yönlü katkının boyutu tahminlerin ötesine geçebilir; toplantışar, sergileri de kapsayan iyi bir düzenleme ile uluslararası boyut bile kazanılabilir..
Bir öneri de tarihe yönelik..
                  ... gelenekselleştirilmesi halinde bu etkinlikelerde geçmişte havacılık bayramı olarak kutlanmış (17 Ağustos veya 31 Ağustos) tarihlerin etkinlik tarihleri içinde sürekli kapsanabilir hale gelmesini dilerim..
Yeniden tebrikler & başarılar!
 NOT (1):  1'inci Gölyaka Bakacak Havacılık Festivali (14 - 16 Ağustos 2015)

Konum Bilgileri:  Enlem: 40°46’38,43″K  Boylam: 31° 1’28,01″D 
İletişim Bilgileri:
         Gölyaka - DÜZCE
         +90 (538) 984 84 54

 
NOT (2): Kokpit'de Gölyaka Havacılık Festivali: "Haydi bu hafta sonu Gölyaka Havacılık Festivali’ne!"
Aug 14, 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme